Badanie optometryczne jest bardziej zaawansowane, niż standardowy pomiar ostrości wzroku, ponieważ uwzględnia dodatkowe parametry układu wzrokowego. Dzięki temu uzyskujemy pełną ocenę widzenia i uzyskujemy pełen komfort widzenia w dobranej korekcji. Doświadczenie i procedury badania, minimalizują ryzyko błędu, a w razie wątpliwości ze strony pacjenta, powtarzamy badanie. Wykorzystanie różnorodnych testów sprawia, że badanie jest dokładniejsze i przyjemniejsze dla pacjenta.


Postaw na nowoczesne metody badania i korekcji wad wzroku!

Każda osoba powyżej 35 roku życia powinna przynajmniej raz do roku zbadać wzrok!

Przed zakupem okularów konieczna jest pewność co do wady wzroku klienta. Na badanie wzroku w naszym salonie możesz umówić się telefonicznie pod numerem +48502686450 lub bezpośrednio w salonie.

Przy zakupie okularów w PRO - OPTY badanie zostanie przeprowadzone GRATIS lub jeśli posiadasz receptę od lekarza to wystarczy ją okazać. W przypadku samej usługi badania wzroku i oceny przedniego odcinka oka, koszt wynosi 80 zł.

W naszym salonie również wykonujemy badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych.
Przede wszystkim różni się oceną filmu łzowego i stanu rogówki. W razie braku przeciwwskazań nasi pracownicy instruują co do zakładania, zdejmowania i pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Nasi pacjenci nie muszą zamawiać od razu całego opakowania soczewek. Zawsze mogą przetestować soczewki próbne i dopiero po pozytywnej ocenie zdecydować się na zakup.

 

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 
10:00-17.00                                            
Sobota
10:00-13:00

Adres salonu optycznego:                               
 ul.Traugutta 12  
 
62-400 Słupca                              

Kontakt:                            
+48 502 686 450
+48 502 686 440


Email:                                                   
kontakt@proopty.pl