DriveCare to nowatorska soczewka zaprojektowana w celu poprawy widzenia podczas prowadzenia pojazdów.

W sposób szczególny ułatwia jazdę nocą, poprzez zdecydowaną redukcję oślepiających odblasków oraz polepszenie kontrastu. Soczewki dostępne są w wersji jednoogniskowej i progresywnej.
DriveCare jest produktem w pełni uniwersalnym – zapewnia bardzo dobre widzenie także w ciągu dnia i może być stosowany w każdych warunkach: w pracy, domu, a także podczas wypoczynku na świeżym powietrzu. Tą innowacyjną soczewkę z powodzeniem można więc zaoferować zawodowemu kierowcy, ale także osobie korzystającej z samochodu bardzo sporadycznie. Jest idealnym rozwiązaniem dla klientów szukających kolejnych okularów (do prowadzenia pojazdów), jak i dla tych, którzy zawsze są w biegu i nie są skłonni do zakupu drugiej pary.

A co z jazdą w słoneczne dni?

DriveCare Transitions XTRActive to produkt zaprojektowany z myślą o osobach, które poszukują okularów dedykowanych do jazdy w warunkach dużego nasłonecznienia.
Za szybą samochodu przyciemniają się do poziomu 50% (temp. 27°C). Na zewnątrz osiągają zabarwienie takie jak soczewki przeciwsłoneczne. Posiadają ponadto wszystkie zalety bezbarwnych soczewek DriveCare, przez co są najbardziej kompleksową propozycją dla kierowców, łączącą w sobie zalety różnych rozwiązań technologicznych.

Okulary dla kierowców - perfekcyjne widzenie
za dnia i w nocy

13 września 2018

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 
10:00-17.00                                            
Sobota
10:00-13:00

Adres salonu optycznego:                               
 ul.Traugutta 12  
 
62-400 Słupca                              

Kontakt:                            
+48 502 686 450
+48 502 686 440


Email:                                                   
kontakt@proopty.pl